Україна

Держбюро розслідувань провело обшуки у Львівському ТЦК


Держбюро розслідувань провело обшуки у Львівському ТЦК

Обшуки пройшли в межах кримінального провадження за ознаками перевищення військовою особою службових повноважень.

Державне бюро розслідувань провело обшуки у Львівському ТЦК та СП в межах кримінального провадження за ознаками перевищення військовою особою службових повноважень. Про це повідомила речниця спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко в коментарі Укрінформу.

“Вилучено документи, надається правова оцінка діям керівництва ОТЦК під час прийняття відповідних рішень. Наразі підозру нікому не оголошено”, – розповіла вона.

За результатами проведення необхідних слідчих (розшукових) дій та їх аналізу буде прийнято законне обґрунтоване рішення. Розслідування триває.

В ухвалі йдеться про дозвіл на вилучення листування, яке може бути використано як доказ у провадженні, між обласним ТЦК та СП ТОВ Барком та ТОВ Родинна ковбаска про призупинення оформлення призову працівників зазначених підприємств.  

Як ми вже писали, 28 червня було звільнено одеського військкома Євгена Борисова. Це сталося після гучного скандалу: журналісти знайшли в Іспанії майно його сім’ї на мільони доларів. Нерухомость та дорогі автівки були придбані вже під час повномасштабної війни.

Також стало відомо, що прокуратура почала перевірку Євгена Борисова. Були направлені запити про міжнародну правову допомогу по цій справі до чотирьох країн.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button