Україна

Чіткий сигнал Кремлю: у ЄС прокоментували допомогу Україні


Чіткий сигнал Кремлю: у ЄС прокоментували допомогу Україні

Голова Європейської ради наголосив, що ті, хто вірять у свободу і Хартію ООН, продовжуватимуть підтримувати Україну та її народ.

Ухвалення у Конгресі США законопроєкту щодо багатомільярдної допомоги Україні є чітким сигналом Кремлю про продовження підтримки України. Про це у суботу, 20 квітня, заявив президент Європейської ради Шарль Мішель у соцмережі X.

“Я вітаю голосування Палати представників Конгресу США за схвалення критично важливого пакету допомоги Україні у 60 мільярдів доларів. Це надсилає чіткий сигнал Кремлю: ті, хто вірять у свободу і Хартію ООН, продовжуватимуть підтримувати Україну та її народ”, – наголосив Шарль Мішель.

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн також привітала ухвалення цього рішення.

“Україна заслуговує на всю можливу підтримку проти Росії. Тепер ми просимо Сенат США проголосувати якнайшвидше, оскільки на кону життя”, – наголосила фон дер Ляєн.

Як повідомлялося, у суботу Палата представників Конгресу США прийняла законопроєкт про надання майже $61 млрд допомоги Україні. Більша частина цієї величезної суми піде на військову підтримку.

Також конгресмени схвалили арешт заморожених активів Росії. Україна може розраховувати на суму до 8 млрд доларів.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsAppПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button