Україна

Чеський підліток утік з дому, щоб воювати за Україну на фронті


Чеський підліток утік з дому, щоб воювати за Україну на фронті

Хлопець устиг перетнути дві країни і кордон з Україною, але його зупинили і повернули в Польщу, а звідти в Чехію.

Підліток з міста Острава в Чехії утік з дому, щоб поїхати в Україну й захищати її від російських загарбників. Він встиг добратися до кордону, однак польські прикордонники повернули його додому. Про це повідомляє управління прикордонної охорони у польській частині Сілезії.

Чеський підліток 10 січня сказав батькам, що йде на навчання, але у школі він так і не з’явився. Замість цього 15-річний хлопець самотужки став добиратися до кордону з Україною, щоб приєднатися до ЗСУ і підтримати країну в боротьбі з російськими окупантами.

Батьки повідомили у поліцію про зникнення сина. Чеська поліція передала інформацію про хлопця польським колегам. Згодом за місцем знаходження телефону хлопчика польська поліція встановила, що він перебуває у Польщі, місті Пшемисль, неподалік кордону з Україною.

Підліток перед утечею прихопив з собою паспорт і встиг з ним перетнути кордон. Проте польські прикордонники зупинили підлітка та повернули на територію Польщі, а звідти – відправили додому, в Чехію.

Нагадаємо, чехи за день зібрали $133 тис. на гелікоптер для ЗСУ. Збір коштів на Black Hawk для України був приурочений до 34-ї річниці Оксамитової революції в країні.

Суд підтвердив вирок чеху, що воював в Україні на боці окупантів

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button