Україна

Булінг у чернівецькому ліцеї: як покарали поліцейську за цькування


Булінг у чернівецькому ліцеї: як покарали поліцейську за цькування

У соцмережах з’явився аудіозапис “виховної” розмови поліцейської з дітьми, на якому чути, як вона принижує ліцеістів.

У Чернівцях поліцейська, яку батьки учнів ліцею “Інтеграл” звинуватили в булінгу дітей, отримала попередження. Про це у вівторок, 12 березня, повідомили в Нацполіції Чернівецької області.

Там вказали, що до поліцейської застосували дисциплінарне стягнення через неповну службову відповідність.

“Подальша служба поліцейської не буде пов’язана з дітьми”, – зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Віктор Нечитайло.

Як пише УП. Життя, їх журналісти звернулися до Офісу освітнього омбудсмена аби там пояснили ситуацію. Там зазначили, що ознайомилися з аудіозаписом, “який містить можливі ознаки цькування дітей зі сторони поліцейської та директорки”.

“На жаль, під час цього інциденту, педагогічні працівники не зупинили цькування дітей. Учні не були від нього захищені, що є неприпустимим. Це порушує статтю 53 Закону України “Про освіту”, – зазначили представники освітнього омбудсмена.

Вказується, представники Служби освітнього омбудсмена направили лист до Державної служби якості освіти України з проханням позапланово перевірити цей заклад освіти на дотримання освітнього законодавства.

Раніше батьки учнів Чернівецької гімназії №5 “Інтеграл” вимагали звільнення директорки навчального закладу за те, що була свідком булінгу дітей але не зупинила його. 

На початку березня у місцевих пабілках оприлюднили аудіозапис розмови поліцейської з школярами у гімназії №5 “Інтеграл”. З нього зрозуміло, що темою зустрічі дітей із правоохоронницею були правила поведінки у школі.

На аудіо чутно також, як поліціантка змушує одну дитину присідати, а на іншу кричить через розпущене волосся.

Раніше повідомлялося про скандал на Львівщині через цькування вчителькою семикласника. 

Також 1News писав, що на Херсонщині школярка стала жертвою кібербулінгу. Школярі потай фотографували однокласницю, викладали її фото на сторінку з різними підписами нецензурного характеру. Мама дівчинки звернулася до поліції.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button