Україна

Британія виділила 200 мільйонів фунтів на дрони для України


Британія виділила 200 мільйонів фунтів на дрони для України

Ми маємо масштабувати успіхи України у знищенні російського флоту, ому нам потрібно збільшити використання безпілотників в Україні, зазначив міністр оборони.

Велика Британія виділила 200 мільйонів фунтів стерлінгів на виробництво дронів для України. Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.

Умєров повідомив, що він провів продуктивну телефонну розмову з міністром оборони Великої Британії Грантом Шаппсом і командувачем Збройних сил адміралом сером Ентоні Радакіном, а головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський поінформував колег про оперативну обстановку та нагальні потреби.

“Ми також обговорили можливості реалізації в рамках Коаліції з розвитку морських спроможностей. Ми маємо масштабувати успіхи України у знищенні російського флоту. Тому нам потрібно збільшити використання безпілотників в Україні. Вдячний Великій Британії за виділення 200 мільйонів фунтів на виробництво дронів для України”, – йдеться в повідомленні Умєрова.

Нагадаємо, Сунак закликав сильніше бити по російській економіці. Прем’єр Британії закликав Сполучені Штати продовжувати надавати фінансову та військову підтримку Україні.

ЗМІ: Британія “лобіює” передачу ракет Taurus Києву

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button