Україна

Блокування кордону: у Кабміні чекають на новий уряд Польщі


Блокування кордону: у Кабміні чекають на новий уряд Польщі

Зараз українська сторона намагається вести переговори лише з керівниками польських воєводств.

Міністерство інфраструктури України обговорюватиме розблокування кордону з Польщею з новим урядом цієї країни. Про це сказав заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач в ефірі телемарафон у четвер, 23 листопада.

За його словами, зараз українська сторона намагається вести переговор керівниками польських воєводств, а також допомагає нашим водіям з різних питань.

“Вчора відправили офіційні запити до воєвод з Любліна і Підкарпатського воєводства, щоб вони забезпечили необхідні умови нашим водіям. Хоча б так. А говорити про розблокування, напевно, вже будемо з новим урядом”, – заявив Деркач.

Як відомо, після парламентських виборів у Польщі президент Анджей Дуда доручив премʼєр-міністру Матеушу Моравецькому сформувати новий уряд. Але опозиція набрала більшість голосів, створила коаліцію і домовилась про обрання новим прем’єр-міністром Дональда Туска. Реальна зміна влади уряду в Польщі очікується у середині грудня.

Нагадаємо, з 6 листопада на українсько-польському кордоні через страйк ускладнено рух вантажівок на пунктах пропуску Краківець-Корчова, Рава-Руська-Гребенне і Ягодин-Дорогуськ. У чергах стоять тисячі фур. А сьогодні страйкарі заблокували для вантажівок четвертий пункт пропуску – Шегині. Польські перевізники вимагають відмінити транпортний безвіз для України.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Польщі загрожує покарання від ЄС за блокування кордону України.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button