Україна

“Батальйон Монако”: ДБР зайнялося екстрадицією одного з фігурантів


 Батальйон Монако : ДБР зайнялося екстрадицією одного з фігурантів

Щодо двох фігурантів журналістського розслідування ведуться кримінальні провадження, зазначили в бюро.

Державне бюро розслідувань підтвердило місцеперебування та направило документи на екстрадицію одного з фігурантів журналістського розслідування про виїзд українських військовозобов’язаних до Монако. Про це повідомляється на сайті ДБР у четвер, 1 вересня.

Стверджується, що відомство активно розслідує провадження щодо законності перетину кордону військовозобов’язаними українцями з так званого “батальйону Монако”.

“Співробітники ДБР підтвердили місцеперебування одного з героїв цього журналістського розслідування. Він підозрюваний у кримінальному провадженні бюро щодо незаконної розтрати коштів”, – йдеться у повідомленні.

У ДБР наголошують, що зараз вживаються заходи щодо затримання цього фігуранта та екстрадиції до України. Вже надіслано до країн ЄС документи, які наблизять його зустріч зі слідчими.

За щодо однієї людини, яка згадувалась у журналістському розслідуванні, ДБР розслідує кримінальне провадження у зв’язку з ухиленням від сплати податків групою компаній, що належить фігуранту.

“Встановлено, що під прикриттям податківців група компаній маніпулювала з фінансовою звітністю, проводила фіктивні господарські операції для зменшення сум, які необхідно було сплачувати до бюджету. Також у ході розслідування виявлено, що ці компанії після анексії АР Крим продовжували господарську діяльність на півострові”, – вказано у повідомленні.

За матеріалами ДБР накладено арешт на майно “бійця батальйону Монако”, який відпочиває на блакитному узбережжі, поки його компанії фактично обкрадають українців.

Нагадаємо, 17 серпня співробітники ДБР розпочали перевірку інформації про українських VIP-біженців у Монако, Монте-Карло та Ніцці. Це пов’язано з оприлюдненим фільмом-розслідуванням “Батальйон Монако”.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button