Україна

Ахметову можуть дозволити викупити Дніпровський меткомбінат

Компанія “Metinvest B.V” надала пропозиції щодо зобов’язань при концентрації у вигляді опосередкованого набуття у власність “Дніпровского металургійного комбінату” у Кам’янському – вони дозволяють АМКУ прийняти рішення про надання дозволу на концентрацію, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу АМКУ.

“Під час аналізу матеріалів справи та оцінки впливу заявленої концентрації на конкуренте середовище на задіяних товарних ринках Комітетом встановлено наявність можливих негативних ефектів на ринку чавуну товарного.

На виконання вимог ст. 31 ЗУ “Про захист економічної конкуренції” компанія Metinvest В. V. надала пропозиції щодо зобов’язань, які готові взяти на себе учасники концентрації для усунення потенційного негативного впливу концентрації на конкуренцію, та дозволяють АМКУ прийняти рішення про надання дозволу на концентрацію”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, “Метінвест” візьме на себе наступні зобов’язання (протягом 3 років, починаючи з місяця, наступного після місяця, у якому буде здійснена концентрація):

  1. Не допускати необгрунтованої відмови від реалізації чавуну товарного (чушкового) суб’єктам господарювання, не пов’язаним на момент здійснення концентрації відносинами контролю з компанією Metinvest B.V. (з урахуванням відносин контролю), а саме: за наявності запитів з боку таких суб’єктів господарювання, виражених, у тому числі, в офіційних листах та/або за допомогою засобів електронної пошти, забезпечувати реалізацію (прямо або опосередковано через юридичних осіб, пов’язаних відносинами контролю) чавуну товарного (чушкового) у обсязі сукупно не менше 12 тисяч тонн щорічно.
  2. При реалізації чавуну товарного (чушкового) суб’єктам господарювання, не пов’язаним на момент здійснення концентрації відносинами контролю з компанією Metinvest B.V. (з урахуванням відносин контролю), застосовувати ринкові ціни.
  3. Надавати АМКУ протягом трьох років, починаючи з наступного року після здійснення концентрації, визначеної в першому пункті, один раз у рік не пізніше 20 числа другого місяця календарного року, наступного за звітним, інформацію про обсяги постачання на ринок України чавуну товарного (чушкового) виробництва компанії Metinvest B.V. (з урахуванням відносин контролю), у натуральному та вартісному виразі, із зазначенням споживачів та цін реалізації.

Зазначається, що АМКУ збирає дані щодо відгуків від інших учасників ринку, а також – зауваження та пропозиції із питання зобов’язань в межах зазначеної концентрації до 11 травня 2021 року.

 

 

 

 

 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button