Україна

Аграрії можуть отримати бронь від мобілізації – міністр


Аграрії можуть отримати бронь від мобілізації - міністр

Загальна норма бронювання – до 50%, але для частини спеціальностей можна подати клопотання з обґрунтуванням щодо збільшення цієї кількості.

В Україні працівники аграрного сектору зможуть отримати бронь від мобілізації на рік. Про це сказав в.о. міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький під час Black Sea Security Forum, повідомило Суспільне у суботу, 15 червня.

За його словами, наявну бронь працівникам агросектору вже було автоматично подовжено на три місяці. А друге бронювання їм надаватиметься на рік замість шести місяців.

Висоцький пояснив, що загальна норма бронювання – до 50%, але для частини спеціальностей можна подати клопотання з обґрунтуванням щодо збільшення цієї кількості.

“По певних професіях, наприклад, трактористи, агрономи, ветеринарні лікарі, є можливість бронювати ту кількість працівників, яка критично необхідна, при цьому отримуючи погодження від військових”, – запевнив Висоцький.

Нагадаємо, на поточному тижні у Раді зареєстрували законопроєкт №11331, який передбачає концепцію економічного бронювання військовозобов’язаних від мобілізації. Незабаром додадуть ще два альтернативних законопроєкти.

Платна бронь: у Раді оцінили економічний потенціал

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button