Цікаве

Звільнення та переробки. Як Маск рулить TwitterСюжет

Звільнення та переробки. Як Маск рулить Twitter

В Twitter новые порядки

Ілон Маск фактично оголосив співробітникам Twitter ультиматум: погодитися на регулярні високоінтенсивні переробки – або звільнитися.

 
Ілон Маск намагається затіяти революцію в Twitter, але поки що вдається тільки роздратувати співробітників компанії.
 
Масові звільнення
 
В останні дні сотні співробітників Twitter написали заяву про звільнення, після того, як новий власник соцмережі Ілон Маск прямим текстом порадив піти всім, хто не готовий працювати буквально на зношування – або, як сформулював сам бізнесмен, не згоден на “подовжений робочий день високої інтенсивності” .
 
Все в тому ж повідомленні від нового керівництва компанії працівників наполегливо просять “утриматися від обговорення конфіденційної інформації у соцмережах, з журналістами та на будь-яких інших платформах”.
 
Сам Маск обмежився тим, що запостив твіт із сумнівним жартом: “Як сколотити невеликий стан на соціальній мережі? Для початку заробіть більший стан”.
 
Як повідомляла Washington Post, Маск фактичним оголосив співробітникам Twitter ультиматум: погодитися на регулярні високоінтенсивні переробки або звільнитися. Причому остаточно визначитись із вибором потрібно було вже до четверга, 17 листопада.
 
Тим, хто не захоче залишатися на таких умовах, новий власник соцмережі пообіцяв виплатити вихідну допомогу у розмірі трьох місячних зарплат. На початку місяця керівництво компанії оголосило про прийдешні скорочення приблизно половини співробітників.
 
Стійкість роботи соцмережі під питанням
 
Як повідомляє Рейтер із посиланням на власне джерело в керівництві Twitter, у четвер у внутрішньокорпоративному чаті компанії про свій намір піти оголосили щонайменше 500 людей, які написали прощальні повідомлення.
 
“Серед співробітників, що залишають компанію, чимало людей, відповідальних за виправлення помилок і запобігання перебоям в обслуговуванні, що ставить стійкість цієї платформи під питання”, – пише агентство.
 
За даними веб-сайту Downdetector, який відстежує збої в роботі веб-сайтів і програм, у четвер увечері кількість повідомлень про збої в роботі Twitter підскочила приблизно в сім разів.
 
До покупки Маском у компанії Twitter працювало близько 7500 співробітників – не рахуючи кількох тисяч контрактників, переважна більшість з яких також потрапили під скорочення.
 
Ілон Маск, який на сьогоднішній день очолює список найбагатших людей світу, обійняв посаду виконавчого директора Twitter у жовтні, викупивши компанію цілком за 44 млрд доларів.
 
На питання, чи зможе Twitter продовжувати нормальну роботу після такого масового результату співробітників, Маск твітнув: “Кращі люди залишаються в компанії, тож я з цього приводу особливо не переживаю”.
 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button