Цікаве

Жінка проїхала із Лондона до Нігерії на маленькому Peugeot

Жінка проїхала із Лондона до Нігерії на маленькому Peugeot

Фото: CNN
Пелумі Нубі

Наступна ціль – проїхати з Лагоса до ПАР, проте на цей раз британка все-таки обере позашляховик. А для Peugeot 107 планує створити маленький музей.

Пелумі Нубі з Лондона здійснила складну мандрівку. На своєму мініатюрному хетчбеку Peugeot 107 вона проїхала із Великої Британії до Нігерії. Про це пише CNN.

29-річна жінка з дитинства проживає у Великій Британії, проте народилася в столиці Нігерії Лагосі. Автопробігом вона вирішила з’єднати два міста, які є рідними для неї.

На мандрівку надихнув приклад нігерійця Кунле Адеянджу, який проїхав із Лондона до Лагоса на велосипеді. Пелумі Нубі вирішила продемонструвати, що подібні подорожі можуть бути легкими, безпечними та цілком здійсненними.

Пелуні Нубі вже відвідала понад 80 країн світу й раніше мандрувала Африкою на громадському транспорті та позашляховику. На цей раз вона вирішила не витрачати кошти на дороге авто і обрала свій маленький Peugeot 107 на прізвисько Лумі.

Компактний хетчбек модернізували – усередині облаштували міні кухню та спальне місце. У 2023 році британка вирушила в пробну поїздку на своєму із Лондона на озеро Комо в Італії.

Пелуні Нубі відвідала 17 країн та подолала 10 000 км. Їй вдалося без проблем проїхати через Європу та навіть перетнути пустелю Сахара.

Нагадаємо, раніше українець Артемій Сурін повернувся додому з навколосвітньої подорожі через 280 днів.

Німець кинув усе і вирушив у подорож світом з ослом

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button