Цікаве

За два дні Ілон Маск втратив 50 млрд доларів

Американський підприємець Ілон Маск втратив за два дні понад 50 млрд доларів через падіння котирувань акцій компанії Tesla. Їхня вартість знизилася на 16%, передає 1news з посиланням на РБК-Україна.

Цінні папери виробника електрокарів почали дешевшати після того, як в суботу Маск запитав у користувачів Twitter, чи слід продати його частку в підприємстві, що досягає 10%.

Дана обставина вплинула на оцінку добробуту самого підприємця. На думку агентства Bloomberg, за дві доби найбагатша людина планети стала біднішою на більш ніж 50 млрд.

На сайті агентства у вівторок не вказується розмір статків Маска, проте підкреслюється, що його відрив від другого місця, яке зберігає за собою засновник корпорації Amazon Джефф Безос, скоротився до 83 млрд доларів. У понеділок Bloomberg оцінювало статки Маска в 323 млрд, Безоса – у 201 млрд.

Журнал Forbes, що також становить список мільярдерів, приписує Маску 271 млрд, Безосу – 205,9 млрд. 1 листопада, за даними журналу, глава Tesla став першою в історії людиною, чий статок перевищив 300 млрд доларів.

 

Back to top button