Цікаве

Японці за гроші з ковідного фонду збудували гігантську статую кальмара

Водночас частина мешканців критикують міську владу за те, що витратили стільки грошей на гігантського кальмара, тим більше, що пандемія ще не закінчилася

Приморське містечко Ното в Японії використало фінансову допомогу у зв’язку з Covid-19 на будівництво гігантської статуї кальмара.

На будівництво статуї використали 228 500 доларів США з резервного фонду, – інформує 1NEWS.

Представники місцевої влади заявили ЗМІ, що це частина довгострокового плану, щоби привабити туристів після пандемії.

У рибальському містечку Ното, яке розташоване в префектурі Ісікава на центрально-західному узбережжі Японії, було дуже мало випадків коронавірусу. Але все ж пандемія негативно позначилася на туристичній сфері.

Ното отримало 7,3 мільйона доларів національної допомоги, яка мала стати надзвичайним економічним стимулом для регіонів, що постраждали від пандемії.

Кошти не потрібно було витрачати безпосередньо на ковід.

Водночас частина мешканців критикують міську владу за те, що витратили стільки грошей на гігантського кальмара, тим більше, що пандемія ще не закінчилася.

Один з місцевих жителів сказав газеті Chunichi Shimbun, що попри те, що статуя може мати ефект в довгостроковій перспективі, ці гроші могли бути використані для “термінової підтримки”, наприклад, для медичного персоналу та закладів лікування для хронічних хворих.

Водночас речник міста сказав, що статуя стане туристичною визначною пам’яткою і частиною довгострокової стратегії популяризації відомих летючих кальмарів Ното.

Джерело: ВВС Україна

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button