Цікаве

Який сир підходить вам найкраще за знаком Зодіаку

Від сиру складно втомитися, від нього неможливо відмовитися. Навіть ті, хто ставиться до нього байдуже, однаково час від часу його їсть. Цей матеріал присвячений усім сироманам, а також тим, хто живе за рекомендаціями зірок. 1News розповідає, який вид сиру треба подавати до ранкової чашки.

Овен – моцарела

 

Сильні, але чуттєві всередині Овни – це моцарела

 

Сильні, сміливі й пристрасні до всього Овни все ж можуть зупинитися і дозволити собі трохи розслабитися. Ці люди тільки зовні непохитні й неслухняні, всередині – вони м’яка ніжна моцарела.

Телець – гауда

 

Гауда – це Тельці, які вміють ставати краще

 

Трохи вперті, складно поступаються і відступають, але домовитися з Тельцями можна. Головне – не сильно з ними сперечатися і не переконувати. Гауда, тому що Тельці вдосконалюються завжди, як і цей сир, який з часом стає смачнішим.

Близнята – козячі сири

 

Близнюки – це козячий сир, зрозуміти який вдається не кожному

 

Для багатьох – сумнівний продукт, що за смаком, що за запахом. І ті, хто має в оточенні Близнят, підтвердять – це саме вони. Спочатку, начебто, ти їх розумієш, потім з’ясовується, що ти геть нічого не знав про цю людину. Словом, як і козячий сир – ніколи не знаєш, якої гостроти він буде.

Рак – камамбер

 

Тверді зовні, але ніжні всередині Раки – це камамбер

 

Щільний зовні й тягучий усередині. Найбільше – коли його трохи піддати високій температурі. Не нагадує структуру ракоподібних? Якщо серйозно, то Раки – люди твердого гарту, але коли треба, вони можуть бути м’якими та ніжними.

Лев – чедер

 

Завзяті Леви – це класичний чедер

 

Класичний британський сир, неймовірно смачний. Леви обожнюють, щоб усе було так, як того хочуть вони, і можуть нервуватися, коли хтось їх не послухався і вже тим паче не погодився. І так, Леви намагаються не підводити інших, як і чедер – смачний і з фруктами, і в гарячих стравах, і в салатах.

Діва – сир з пліснявою

 

Для чарівних Дів – вишукана горгонзола

 

Нехай буде горгонзола. Цей сир для справжніх цінителів, по-перше, він особливого відтінку, як і приваблива Діва, по-друге, вишуканий смак, який ці люди проявляють у всьому.

Терези – адигейський

 

Адигейський сир – це Терези, люди з почуттям міри в усьому

 

Практично прісний легкий сир, який ідеальний з будь-якою їжею. Терези – люди почуття міри, бажання все вирівняти і все згладити. Вони не підуть на конфлікт, а навпаки, спробують його розв’язати. Навіть якщо це їм не на користь.

Скорпіон – фета

 

Скорпіони – це солона фета

 

Солоний сир, який з часом може ставати солонішим. Скорпіони можуть вжалити, але це тільки в тому разі, коли насправді накипіло. А так вони можуть бути цілком поступливими людьми.

Стрілець – сулугуні

 

Стрільці, які знаються на розвагах, – це сулугуні

 

Важко визначити якийсь конкретний вид сиру для Стрільців. Враховуючи їхній порив і пристрасть до нових вражень, нехай це буде грузинський сир з характерним норовом – безтурботний і відкритий до всього.

Козоріг – пармезан

 

Пармезан, як і Козерогів, складно розколоти, але ці зусилля виправдовуються

 

Причому максимально витриманий. Пармезан складно розколоти, він насилу піддається, але якщо ви змогли зломити його неприступність, він відповість вам неймовірним смаком і залишить чудовий післясмак.

Водолій – маасдам

 

Цікаві Водолії завжди до речі, як і маасдам

 

Або будь-який сир з великими дірками. Коли потрібно, Водолії можуть підтримати, коли у них немає настрою – можуть і образити. Але завжди вибачаться, адже близькі люди для них важливі. Це багатошарові, але віддані люди-фантазери, як і маасдам – завжди до речі на столі та завжди з різними смаковими відтінками.

Риби – брі

 

Риби – це сир брі, з яким потрібно акуратно поводитися, інакше він засохне

 

Витончений сир, з яким у багатьох асоціюється витончена Франція. Риби люблять усе таке. Це ніжний сир зі спокійним смаком та ароматом, але іноді може бути несподівано різким і навіть затвердіти, якщо з ним неправильно поводитися. Власне, як і з Рибами.

Джерело: Сьогодні

Back to top button