Цікаве

Які райони столиці найчастіше вибирають для купівлі елітної нерухомості

У вересні 2017 року передбачуваний обсяг інвестицій в елітну нерухомість Києва склав еквівалент 4 млн. 915 тис. дол. Про це повідомили в аналітичному відділі АН Park Lane, пише 1News з посиланням на Столична нерухомість.

Це на 20% менше показників серпня. За підсумками місяця частка елітного сегмента склала 4%. Частка інвестицій в елітний сегмент – 19%.

У структурі попиту на ринку елітної нерухомості 80% запитів довелося на квартири. Найбільш популярні райони – Печерський (Кловський узвіз, бул. Лесі Українки), Шевченківський (вул. Павловська), Голосіївський (вул. Велика Васильківська). Запитувана площа квартир становить 150-220 кв. м. У цьому місяці покупці віддавали перевагу апартаментів з обробкою в сучасних будинках, готових для комфортного проживання. Ціновий діапазон таких пропозицій 1500-2000 дол. / Кв. м.

У загальній кількості запитів 10% зайняли офісні приміщення в Печерському районі столиці. Покупців цікавили офіси площею 200-250 кв. м, за ціною 3000-3200 дол. / кв. м.

На будинки, у вересні довелося також 10% запитів. Лідерство перейшло до Обухівському району (п. Козин та околиці). Затребувані метражі 400-600 кв. м із земельною ділянкою від 50 соток до 1 га. Вартість таких придбань склала 1200-1400 дол. / Кв. м.

«Вересень не приніс значних змін в структуру ринку елітної нерухомості. Ситуація стабільна і передбачає  ліквідні придбання за вигідною ціною. Лідерами серед об’єктів інвестування залишаються квартири в сучасних будинках, що є цілком виправданою, з точки зору ринку, тенденцією », – прокоментувала Вікторія Барабаш, Генеральний директор АН Park Lane.

Новини за змістом

Загрузка...
8peK Mobster
Загрузка...
Close