Цікаве

Як правильно знайомитись в інтернеті: поради психолога

Вже друга весна поспіль починається з карантину через коронавірус. А це означає, що незважаючи на теплу погоду, ми більше сидимо вдома і менше зустрічаємося з людьми в реальному житті. Знайомства і спілкування в інтернеті стали частиною нашого повсякденного життя.

Мережа допомагає знайти не тільки друзів, але й любов. Однак, в онлайн-знайомств є свої правила і секрети. 1News розповідає, як правильно знайомитися і спілкуватися в інтернеті, а психологиня Анна Литвинчук розповіла, чому краще використовувати соцмережі для знайомства онлайн.

Сайти знайомств проти соцмереж: що краще вибрати для знайомства

Інтернет, соцмережі, sms, месенджери, Skype, Zoom стали вже частиною нашого існування, тому не варто ділити знайомства на “реальні” і “віртуальні”.

“На жінках і чоловіках, які” прийшли “на сайт знайомств, висить ярлик невдах і невдах – стереотип такий є, тому я рекомендую використовувати соціальні мережі. Це дозволяє зберегти якусь інтригу”, – каже психологиня.

“Я в соцмережі” – значить: “Я тут, тому що у мене є багато друзів, новин, я відкритий і доброзичливий”.

У 80% учасників соціальних мереж мотив, по суті, той же, що і на сайтах знайомств: показати себе, познайомитися.

Психологиня зазначає ще один момент. Для багатьох одружених чоловіків використання сайту знайомств – багато в чому спосіб “зметикувати собі дозвілля” без зобов’язань. Тому вони кажуть, що не одружені, приховують справжнє ім’я і т.п. У соцмережі набагато нижча ймовірність того, що ти зіткнешся не з тією людиною, за якого вона себе видає.

Чим зручні соцмережі для спілкування і знайомства онлайн

У соцмережі всі, як на долоні – хто друзі, хто поруч на фотографіях, які заходи людина відвідує, що писала у постах рік, два тому. Ти бачиш місце роботи, навчання людини, що зацікавила тебе.

“На сайтах знайомств потенційні стосунки обговорюються як якийсь контракт, відразу починаються з’ясування, хто кому що винен, губляться романтика, флер, які так важливі на початку знайомства”, – говорить психологиня.

Знайомство у соцмережі вказує на те, що ви одне одному цікаві ще чимось, крім сексу.

У соцмережах ви можете мило поговорити про те, про се, обговорити справи спільних друзів, а не будете з напружено питати: “Що ти чекаєш від знайомства?” і “Які у тебе цілі?”

Виходьте з віртуального у реальне життя

Психологиня нагадує, що карантин скоро закінчиться, тому не варто покладати всі надії на сайти знайомств і соцмережі. Посміхайтеся людям, які сподобалися, на вулиці і в кафе, ходіть на заходи, займайтеся спортом, їздіть у подорожі самостійно і це дасть багато шансів знайти свою половину.

“І стежте за тим, скільки часу проводите в інтернеті. Якщо більш ніж півгодини на день – пора почати хвилюватися, інакше ризикуєте прожити життя з комп’ютером, а не з коханою людиною”, – радить експертка.

Але карантин ще не закінчився, а значить – спілкування і знайомства в інтернеті на піку популярності. Як же правильно це робити, щоб зустріти цікаву людину – з’ясовуємо далі.

Як правильно знайомитися і спілкуватися в інтернеті: 5 правил

1. Приведіть до ладу вашу сторінку

Ваша сторінка у соціальних мережах або на сайті знайомств повинна бути не пустою, але і не перевантаженою різною інформацією, фотографіями і всілякими репостами. Пам’ятайте, що це ваше “обличчя”, яке дуже багато може про вас розповісти. Разом з тим, не намагайтеся зліпити якийсь ідеальний образ – будьте собою.

2. Поставте гарну фотографію на аватарку

Фотографії у профілі важливі, але ваша аватарка – це перше, на що всі звертають увагу. В жодному разі не ставте котиків або знімки знаменитостей – це найгірше рішення. На аватарці має бути ваша актуальна, а не чотирирічної давності фотографія, де видно ваше обличчя.

За статистикою, жінки вважають більш привабливими чоловічі фотографії в профіль, а чоловіки – жіноче обличчя анфас.

3. Правило “першого лайка”

Якщо ви хочете привернути увагу людини, який вам сподобалася – поставте їй лайк під вподобаним фото. Причому це правило працює як для дівчат, так і для хлопців.

Але не забувайте про почуття міри – не варто лайкати все підряд. І, якщо немає відповідної реакції, зачекайте хоча б день. А потім можете залишити і коментар під постом.

4. Будьте стримані та доброзичливі

Коли спілкування зав’язалося, намагайтеся вести себе природно – не завалюйте людину питаннями і розповідями, але і не намагайтеся бути занадто стриманими і холодними. Під час спілкування ви зможете дізнатися трохи одне про одного, якщо, звичайно, ваш об’єкт бажання також проявляє інтерес до регулярного спілкування.

5. Переведіть віртуальне спілкування в реальне

Карантин не назавжди, він скоро закінчитися і до того ж, можливість зустрітися є і зараз. Тому, якщо вам приємно спілкуватися з людиною, у вас схожі цінності та бажання, переводьте ваше спілкування з віртуального в реальність. Швидше за все, відчуття від спілкування в житті буде відрізнятися від спілкування в інтернеті, але якщо це все ж ваша людина – то все має скластися вдало.

Джерело: Сьогодні

Back to top button