Цікаве

Як правильно клеїти пластир, щоб він не відклеювався: корисні поради

Багатохто з нас не вміє користуватися лейкопластиром. Поріз, опік або інша травма – саме по собі вже неприємно. Але ще більше дратує, коли з обробленої і заклеєної ранки злітає пластир.

Питань не виникає, якщо потрібно заклеїти рівну поверхню. Його просто акуратно наносять на оброблену ранку так, щоб краї пластиру лягли на суху і знежирену поверхню шкіри. У цьому випадку він надійно приклеюється, пише 1News.

Але от якщо необхідно заклеїти невелику ділянку шкіри, наприклад, палець, лікоть, вигин долоні, то тут виникають проблеми. Зазвичай пластир не хоче триматися і норовить відклеїтися у найбільш непередбачуваний момент. Або ж навпаки, фіксує так, що суглоб не згинається.

Є маленька хитрість, яка змусить цю смужку клейкої тканини затриматися на вашій ранці стільки, скільки вам буде потрібно. 1News розповідає лайфхак.

Як правильно наклеїти пластир: лайфхак

  1. Перш ніж заклеїти ранку, візьміть пластир і зробіть один або кілька надрізів, в залежності від характеру і розміру травмованого місця.
    Як клеїти пластир
  2. Потім зніміть з пластиру захисний шар і накладіть на ранку, а надрізаними смужками зафіксуйте пластир у зручному положенні.
    Як клеїти пластир
  3. Тепер палець можна згинати, і пластир йому не заважатиме. При цьому він надійно закриває травмоване місце.
    Як клеїти пластир
  4. Якщо потрібно заклеїти коліно або лікоть, ви можете взяти два лейкопластири і наклеїти їх хрест-навхрест.
    Як клеїти пластир

Джерело: Сьогодні

Back to top button