Цікаве

Як освіжити інтер’єр квартири: прості та корисні правила

З приходом нового сезону багато хто потребує змін – одні кардинально перетворюють свою зовнішність, інші оновлюють гардероб, а треті вимагають змін в дизайні квартири. Щоб освіжити житло, зробити його просторим і атмосферним, необов’язково витрачати на це багато грошей. Досить знати кілька правил, як перевтілити квартиру.

Як поліпшити своє житло і які помилки найчастіше допускає кожен при зміні інтер’єру, розповіла засновник власної студії дизайну інтер’єрів Вікторія Дронова, передає 1News.

Основні правила для зміни дизайну інтер’єру

За словами Вікторії, в першу чергу потрібно звернути увагу на планування – призначення функціональність кімнат з розстановкою меблів сантехнічного обладнання. А фінальним доповненням будь-якого образу інтер’єру послужать аксесуари і декоративні предмети.

1. Вибрати колірну гамму і фактуру загального інтер’єру.

2. Грамотно вибрати геометрію простору, меблів і оздоблювальних матеріалів.

3. Функціонально правильне освітлення.

4. Обов’язково дотримуватися балансу в пропорції інтер’єру.

5. Грамотно продумати меблі, її надійність, при цьому функціональність не скасовуємо.

Фінальним доповненням будь-якого образу інтер'єру послужать аксесуари і декоративні предмети

 

Помилки при дизайні інтер’єру

Як стверджує Вікторія Дронова, помилок у створенні дизайну інтер’єру дуже багато. Так, наприклад, при облаштуванні маленьких приміщень більшість додають занадто багато меблів, поєднують більше двох кольорів, невірно вибирають колір підлогового покриття, а також мінімізують освітлення.

“Одна з помилок в інтер’єрі – це поєднання складних форм в інтер’єрі, багато геометрії на стіннах і стелях. Також не варто використовувати багато домінантів, наприклад, цеглу, мармур, і часом навіть ліпнину. Необхідно вибирати тільки щось одне в маленьких просторах, інше це є простим доповненням”, – розповідала Вікторія.

Крім того, найчастіше, за словами дизайнера, в маленьких санвузлах використовується величезна плитка, яка виглядає смішно, або вони напхані всілякою сантехнікою – часом вона навіть не потрібна там. Також в маленькій квартирі потрібно якомога менше робити відритих місць зберігання – це стелажі, шафи й полиці.

Треба якомога менше робити відриті місця зберігання в маленьких квартирах

 

Як освіжити квартиру до літа без великих витрат: правила від дизайнера

За словами експерта, найпростіше, що можна зробити в зміні інтер’єру – це поміняти текстиль на шторах, змінити чохли для меблів на більш барвисті з природними мотивами.

“Влітку рекомендую додати в інтер’єр більше рослинності і вазонів з кольорового скла – це можна застосувати в абажурах, якщо вони є знімними. Крім того, новий килим в літніх фарбах теж додасть свіжості. Якщо інтер’єр дозволяє додати ротангове крісло – це також може зіграти вигідним акцентом в інтер’єрі “, – повідомила фахівець.

Освіжити і перевтілити інтер’єр на кухні, можна розставивши на підвіконні зелень – її вирощування стане в нагоді для подальшого використання в їжі.

Можна додати в інтер'єр більше рослинності і вазонів

Основні правила, як створити ідеальний інтер’єр квартири

Як стверджує Вікторія, для того щоб створити ідеальний дизайн, в першу чергу потрібно втілити функціонально планувальне рішення з чіткою розстановкою меблів і сантехнічного обладнання, які зроблені саме під ваш стиль життя і вподобання.

“Слід на аркуші паперу написати чіткий план ваших дій, що буде за чим слідувати. Наприклад, покрокова інструкція: що і коли буде зроблено. Необхідно продумати, які вам кольори подобаються, а від яких відтінків в інтер’єрі ви готові кардинально відмовитися”, – підкреслила вона.

Перед тим, як створити ідеальний інтер'єр, необхідно написати чіткий план дій

Також дизайнер акцентувала увагу, що створюючи новий інтер’єр, з минулої квартири необхідно взяти мінімум речей і ні в якому разі не перетягувати старі предмети в оновлену обстановку.

“І пам’ятайте, чим більше простору і повітря в вашому інтер’єрі, тим більше можливості для маневру і ефекту простору”, – підсумувала фахівець.

Створюючи новий інтер'єр, з минулого квартири потрібно взяти мінімум речей

Джерело: Обозреватель

Останні новини

Back to top button