Цікаве

Визначено чотири звички, які сприяють продовженню життя

Згідно з науковим дослідженням, дотримання даних звичок здатне збільшити тривалість життя приблизно на 14 років.

Дані дослідження – його учасниками стали 20 244 чоловіків і жінок віком від 45 до 79 років без відомих серцево-судинних захворювань або раку. Вчені аналізували передбачувану взаємозв’язок між способом життя і смертністю. Спостереження за учасниками тривало 11 років. Фахівцями було встановлено, що дотримання чотирьох звичок сприяє продовженню життя.

Фізична активність. Дорослі люди повинні практикувати аеробну фізичну активність середньої інтенсивності в обсязі 150 хвилин на тиждень або 75 хвилин на тиждень – активність високої інтенсивності.

Контроль споживаного алкоголю. Як таке зниження кількості випивки не змусить вас дожити до 90 років, проте воно знижує ризик смертей від станів, які розвиваються в зв’язку зі зловживанням спиртним. Зокрема, такими як цироз, рак печінки.

Споживання фруктів і овочів. Слід вживати не менше п’яти порцій в день. Гарвардська школа громадської охорони здоров’я констатує, що: щоденне вживання двох порцій фруктів і трьох порцій овочів є правильним поєднанням для підтримки процесів, що забезпечують хороше здоров’я і схильність до довголіття.

Відмова від куріння. Очікувана тривалість життя курців як мінімум на 10 років менше, ніж у некурящих. Також вчені визначили, що відмова від куріння у віці до 40 років знижує ризик смерті від хвороб, пов’язаних з ним, приблизно на 90 відсотків.

Джерело glamour.kyiv.ua

No Newer Articles

Back to top button