Цікаве

У світі торгівля біткоінами третя за популярністю після акцій технологічних компаній і ESG

Свіже глобальне опитування Bank of America показало, що торгівля «довгими біткоінами» зараз займає третє місце по популярності, повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Найпопулярніша угода зараз – це «довгі позиції в технологічних акціях», за якими йдуть «довгі позиції по ESG».

Глобальне опитування серед керівників фондами, що було проведене Bank of America в липні, було опубліковано у вівторок. У щомісячному звіті зібрані думки приблизно 200 менеджерів інституційних, пайових і хедж-фондів по всьому світу.

Найпопулярніша угода зараз – це «довгі позиції по технологічним акціям», за якими слідують «довгі ESG» (екологічне, соціальне та корпоративне управління, Environmental, Social and Corporate Governance) і «довгі біткоіни». «Довгі сировинні товари» опустилися на четверте місце після першого місця в червні.

Опитані в липні керуючі фондами були набагато менш оптимістичні щодо зростання, прибутку і інфляції в порівнянні з попереднім роком, показує дослідження Bank of America. В цілому 74% керуючих фондами як і раніше очікують, що зростання і інфляція будуть «вище тенденції».

«Довгі позиції по біткоінам» були найпопулярнішою операцією в травні, коли на другому місці стояли «довгі позиції по технологічним акціям», а за ними – «довгі ESG». У червні «довгі товари» обігнали «довгі біткоіни» як наймасовішу угоду, залишивши торгівлю криптовалютою на другому місці. У той час «довгі технологічні акції» займали третє місце, а «довгі ESG» – четверте.

Тим часом, згідно з внутрішньою запискою, Bank of America створив групу з дослідження криптовалют.

«Ми маємо в своєму розпорядженні унікальні можливості для забезпечення інтелектуального лідерства завдяки нашому глибокому аналізу галузевих досліджень, провідній глобальній платіжній платформі і нашого досвіду в області блокчейнів», – заявив банк минулого тижня.

Bank of America також недавно опублікував звіт, в якому йдеться про те, що цифрова валюта «може стимулювати економічне зростання» в країнах, що розвиваються.

 

 

 

 

Back to top button