Цікаве

У Росії 90-річна пенсіонерка не дочекалась лікарів і самостійно зробила собі операцію

Пенсіонерка "не змогла отримати своєчасну допомогу" через ситуацію з коронавірусом та вирішила спробувати зробити собі операцію сама, щоб полегшити біль

У Виборзі Ленінградської області 90-річна пенсіонерка з онкологічним захворюванням не змогла отримати необхідну медичну допомогу через коронавірус та зробила собі операцію сама.

Про це розповідає 1News.

Як написала на своїй сторінці у “ВКонтакте” співробітниця швидкої допомоги Вікторія Шутова, пенсіонерка, яка пережила війну та блокаду, захворіла на онкологію, яка дала ускладнення у вигляді асциту – це скупчення рідини в черевній порожнині.

Як стверджує автор посту, пенсіонерка “не змогла отримати своєчасну допомогу” через ситуацію з коронавірусом та вирішила спробувати зробити собі операцію сама, щоб полегшити біль.

“Бабця сама собі проводить хірургічне втручання – лапароцентез, щоб полегшити стан. Тобто робить надрізи тонким ножем по передній черевній стінці, щоб вивести рідину”, – розповіла Шутова.

Пенсіонерка не була впевнена, чи зможе вона успішно зробити собі операцію, і тому про всяк випадок написала передсмертну записку, яку Шутова також опублікувала.

“Дорога та люба донечко, а також любі мої онуки. Якщо зможете, вибачте мені за мій такий вчинок, але я зі своїми такими хворобами жити й терпіти більше не можу. Мені дуже боляче та важко”, – йдеться у записці.

Зараз пенсіонерка у лікарні.

У неї прекрасні, дуже дбайливі родичі, з нею все добре зараз, але їй дуже необхідна гідна паліативна допомога.

Комітет охорони здоров’я Ленінградської області повідомив, що планової операції жінці не зробили через проблеми з аналізами.

“У неї виявили коронавірус, тому хірургічне втручання довелося перенести. Зараз бабусі надається вся необхідна допомога. Лікарі намагаються максимально полегшити її стан. Ми проводимо перевірку за цим фактом”, – повідомили у комітеті.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button