Світ

В Румунії сказали, скільки разів до них залітали російські дрони

В Румунії сказали, скільки разів до них залітали російські дрони

Фото: Ministerul Afacerilor Externe/ Ministry of Foreign Affairs, Romania/Facebook

Міністерка закордонних справ Румунії Лумініца Одобеску

Хоча допомога Україні може вплинути на інфляцію та на ціни на енергоресурси, партнери повинні допомогти Україні, оскільки Росія не зупиниться, вважають у Бухаресті.

За час війни в Україні Румунія зіткнулася вже з шістьма “інцидентами” за участю російських дронів. Про це у п’ятницю, 21 червня, заявила міністерка закордонних справ Румунії Лумініца Одобеску під час виступу в Гудзонівському інституті США, пише Голос Америки.

“Ми бачимо війну. Наразі ми бачили шість інцидентів з російськими дронами на нашій території”, – сказала вона.

Міністерка підкреслила, що допомога Україні є недостатньою для забезпечення міжнародного правопорядку в Чорноморському регіоні і наголосила, що без відповідного регіонального підходу всі ці виклики повернуться через кілька років.

“Країни-конкуренти Західного світу об’єднуються на підтримку російської агресії в Чорноморському регіоні. Іран постачає дрони та технології, Північна Корея – боєприпаси, все ще присутні китайські компанії”, – зазначила Одобеску. 

Посадовиця закликала США більш активно долучатися до забезпечення безпеки регіону у співпраці з причорноморськими країнами та ЄС.

Румунія через війну Росії проти України відмовила усій російській делегації у видачі віз на сесію Парламентської асамблеї ОБСЄ, яка має відбутися у Бухаресті.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button