У космічного об’єкта виявлено оболонку, як і у Землі
Цей радіаційний пояс є у Землі та інших планет Сонячної системи. Він у 10 млн разів яскравіший, ніж у найбільшої планети Сонячної системи.
Астрономи з Каліфорнійського університету в Санта-Круз, США, вперше виявили хмари із плазми, які захопило магнітне поле ультрахолодного карлика. Даний об’єкт має радіаційний пояс, який схожий на структуру, що оточує Юпітер, пише IFLScience.
Також спеціалісти вперше в історії виявили радіаційний пояс біля об’єкта, розташованого за межами нашої зіркової системи
“За допомогою десятків радіотелескопів ми змогли вперше виявити радіаційний пояс навколо об’єкту за межами Сонячної системи. Цим об’єктом є ультрахолодний карлик під назвою LSR J1835+3259, розташований на відстані 18 світлових років від нас і його маса в 51 разів більша за масу Юпітера. Радіаційний пояс LSR J1835+3259 трохи схожий на такий самий у Юпітера, але на радіозображеннях видно, що він у 10 млн разів яскравіший, ніж у найбільшої планети Сонячної системи”, – зазначили вчені.
За їх словами, вивчення магнітних полів інших планет поза Сонячною системою має важливе значення для визначення того, чи може там бути життя.
“Тому вивчення спочатку магнітних полів і магнітосфер у великих об’єктів дає можливість відточити необхідні навички їх дослідження у планет, розміром із Землю. Адже саме завдяки нашому магнітному полю життя Землі мало можливість нормально еволюціонувати”, – резювали астрономи.
Нагадаємо, раніше астрономи виявили нову планету.
Curiosity знайшов “какао” на Марсі
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news