Цікаве

Речі, які не купують люди з хорошим смаком

Український стиліст Катерина Полякова поділилася рекомендаціями, яких покупок потрібно уникати. Дівчина зазначила, що трендові речі можуть бути в гардеробі, але в меншій кількості, ніж базові.

За словами експерта, те, що зараз на піку тренда, вже завтра може всім набриднути. Катерина вважає, що саме тому варто складати свій гардероб з менш популярних речей, передає 1News.

“Тренди – це ок. Але коли весь гардероб з одних суцільних трендів, термін служби його не довгий. Тренди можуть бути в гардеробі, але в меншій кількості, ніж база. І тільки ті, які дійсно відображають стиль, а не просто тренд заради тренда “, – написала вона.

Підробка.

Купуючи підробку, людина обманює в першу чергу самого себе. Краще купити аналог дорогої речі в мас-маркеті без видимих прикмет.

  • Синтетика
Синтетика.

Додавання синтетики в невеликих кількостях підвищує зносостійкість виробів. Але 100% поліестер, акрил і подібні – поганий вибір.

  • Колготки з лайкрою
Колготки.

Блискучі, з ефектом засмаги – такі колготки не порадить купити жоден стиліст. Вибирайте тілесні колготки без блиску, в тон шкіри.

  • Речі не за розміром
Речі не за розміром.

Зберігати і тим більше купувати віщо в надії до них схуднути – велика помилка. У гардеробі повинні бути речі, відповідні реальності.

  • Речі з надлишком декору
Надлишок декору.

Стилісти знають, що куди практичніше купити прості базові речі і при бажанні доповнювати їх аксесуарами.

 

Джерело: стиліст Катерина Полякова на сторінці в Instagram

Back to top button