Цікаве

Професор застерегла пити цей тип молока – воно підвищує поганий холестерин

Високий рівень холестерину сумно відомий тим, що з плином часу завдає шкоди здоров’ю судин, однак цей стан дає мало попереджувальних ознак проблем на цьому шляху. Коли симптоми дійсно виникають, це зазвичай є ознакою прогресуючого закупорювання артерій. Одне молоко, яке широко вважається здоровою альтернативою молочним продуктам, може сприяти цьому захворюванню.

Кокосове молоко з високим вмістом насичених жирів широко вважається корисним для серця. Напій, приготований з тертої м’якоті кокоса, набув популярності як альтернатива молочним продуктам на рослинній основі.

Натурально солодкий напій містить приблизно вдвічі менше калорій, ніж незбиране молоко, а одна чашка кокосового молока містить близько п’яти грамів насичених жирів, що дорівнює кількості цільного молока. Однак Еліс Х. Ліхтенштейн, професор дієтології та політики в Університеті Тафтса, попередила, що напій може підвищувати рівень ЛПНЩ або «поганого» холестерину в крові.

Вміст лауринової кислоти, яка є основною жирною кислотою в кокосовому жирі, може підвищувати рівень» поганого ” холестерину ЛПНЩ за рахунок зниження активності рецепторів, які видаляють ЛПНЩ з крові. Ефекти лауринової кислоти були вивчені в двох окремих дослідженнях на аналогічних групах населення, які виявили, що реакція людини на жир різниться від людини до людини.

Інші дослідження, однак, показали, що заміна чотирьох відсотків цих жирів на золотарну кислоту дуже мало вплинула на рівень холестерину.

Джерело zhenskiy.kyiv.ua

Back to top button