Цікаве

Продюсер Полякової різко висловився про Винника й Лободу

Михайло Ясинський розповів про своє ставлення до скандальних зірок.

Продюсер відомих українських зірок Михайло Ясинський зізнався, як ставиться до співаків Олега Винника й Світлани Лободи.

Так, знаменитість прокоментував діяльність Винника, який наразі проживає у Німеччині. За словами, продюсера артист вичерпав себе і дуже його розчарував своїми розбіжностями у творчості й реальному житті.

«Одне слово у мене є для оцінки Винника – розчарування. Образ, який він складав собі, виявився фальшивим. Людина виявилася неспроможною відповідати створеному власноруч іміджу. Тим сенсам, про які він співав і так далі. Саме ця аудиторія від нього щось чекала… Спочатку було розчарування, а потім стало, навіть, трошки смішно», — розповів Ясинський в інтерв’ю «Главком».

Також свою оцінку продюсер дав і творчій кар’єрі Світлани Лободи, яка намагається всидіти на двох стільцях. Зокрема, наголосив, що хоч деякі українці і відвідуватимуть її концерти, але в український медійний простір зірці точно не потрапити.

«Розчарую вас. Все одно дуже багато людей ходитимуть на її концерти. Разом із тим, є багато людей, навіть серед медійної еліти, які, через свої погляди, не пропустять таких артистів у ефіри», — зізнався продюсер.

І також додав, що намагання Світлани співати українською і російською марні:

«До цього ставлюся як до кроків, що не мають жодного сенсу. Це невиправдано. Якщо хтось з артистів вважає, що це (співати водночас українською і російською – прим. ред.) якось допоможе у бізнесі, можу сказати: скоріше за все, ні. Світлана Лобода тут не виняток. Щоби мати успіх у російськомовному світі, треба бути у Росії. В Україні будь-якій людині, яка співатиме російською, загрожує доля маргінала», — пояснив Михайло.

Джерело https://glamour.kyiv.ua/

No Newer Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 3 =

Back to top button