Цікаве

Pixar Animation звільнить близько 14% працівників

Pixar Animation звільнить близько 14% працівників

Фото: Скріншот
Pixar скорочує кількість робочих місць

Керівництво компанії звільнить 175 осіб, 14% від усього штату студії. Попередні скорочення відбулися рік тому в березні 2023-го, тоді роботу втратили 75 співробітників.

Анімаційна студія Pixar почала звільняти близько 14% своїх співробітників. Про це повідомляє Reuters.

Відомо, що студія вдається до таких заходів, оскільки скорочує розробку оригінальних стрімінгових серіалів. Скорочення робочих місць у підрозділі Walt Disney Co торкнеться близько 175 осіб.

Анімаційна студія найняла додатковий персонал для створення оригінальних серіалів, оскільки колишній генеральний директор Disney Боб Чапек підштовхував кожен творчий підрозділ компанії до створення ексклюзивного контенту для Disney+.

Наступник Чапека, Боб Ігер, скоротив витрати на оригінальний потоковий контент, щоб вивести Disney+ на прибутковість. Розважальний підрозділ компанії, до якого входять стрімінгові сервіси Disney+ та Hulu, отримав операційний прибуток у останньому кварталі.

Pixar повернеться виключно до повнометражних фільмів, які демонструватимуться в кінотеатрах, перш ніж стануть доступними для перегляду вдома через Disney+.

Раніше повідомлялося, що Компанія Electronic Arts (EA) звільняє співробітників по всьому світу, що завадить завершенню розробки гри за мотивами “Зоряних воєн”.

Pixar планує скоротити кількість робочих місць

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

One Comment

  1. ШОК! Pixar Animation оголосила про масові звільнення – близько 14% працівників втратять роботу! Що стало причиною такого рішення? Чи вплине це на майбутні мультфільми, які ми так любимо? Дізнайтеся всі подробиці цієї драматичної ситуації!

Back to top button