Цікаве

Основні причини, чому доглядова косметика перестала працювати

«Мій крем не працює, скочується, піду викину», — ці погрози у бік дорогої, щойно купленої косметики можна прочитати на форумах. І справа не в тому, що дівчата, які це пишуть, дуже багаті чи марнотратні. Вони просто вірять, що проблема у засобі. Але причини можуть бути зовсім інші. Ось найнеочевидніші.

Ви не робите пілінг

Клітини шкіри оновлюються кожні 28 днів. Старі омертвілі виходять на поверхню, у глибоких шарах їх заміняють молоді та ранні. Якщо шкіра дітей добре самоочищається, то починаючи з підліткового віку вона цей функціонал поступово втрачає. Тому потрібно прибирати відмерлі клітини з поверхні. Для цього раз на тиждень треба робити пілінг у формі скрабу, скатки чи сироватки.

Якщо ви не відлущуєте шкіру, і взагалі не знаєте, що це таке, не дивуйтеся, що ваш крем або сироватка почнуть скочуватися з обличчя і не покажуть свою роботу. Засобам заважає броня з відмерлих клітин, які не пропускають компоненти у глибокі шари епідермісу. У результаті косметика осідає на панцирі з лусочок, що ороговіли.

Передбачаємо ваше запитання. За допомогою засобу для вмивання відмерлі клітини прибрати не можна. Вони скріплені між собою спеціальними білковими містками, їх руйнують лише пілінги, у яких є фруктові кислоти. Регулярно вилузуйте шкіру — і ваш крем працюватиме, як годинник.

Ви підбираєте не ту косметику

Багато хто купує косметику, слідуючи імпульсам: “Це нова корейська красива баночка, дуже модна у блогерів, я теж таку хочу”. Не дивно, що за сліпе слідування трендам прийде розплата.

Наприклад, можна отримати замість сяючої шкіри тьмяний колір обличчя, а позбавляючись від зморшок, покритися прищами. Тому що косметику важливо підбирати за типом шкіри, проблемою, а не гарною баночкою. Для цього важливо вміти читати склад та вивчити спрямовану дію засобу.

Наприклад, така чудова кокосова олія, що зволожує, ланолін і олія оливи хороші тільки для сухої шкіри. Якщо дерма жирна, ці компоненти зі стовідсотковою гарантією закупорять пори.

Перш ніж купувати простий (здавалося б) зволожувальний крем, оцініть свій тип шкіри, перевірте, чи є у складі комедогенні компоненти. І вже будучи озброєними, приступайте до покупок.

А найкраще зверніть увагу на зволожуючі засоби, де позначено, для якого типу шкіри вони призначені.

Ви занадто довго використовуєте косметику

І йдеться не про термін придатності, хоча його подивитися буде не зайвим. Розкриті баночки можна використовувати від двох до шести місяців, залежно від того, що написав виробник.

Йдеться про спрямовану дію засобу. Наприклад, якщо ця стимулююча омолодження косметика, у складі якої є пептиди з різних груп, вона працює чітко за проблемою. І, коли вона вирішить видиму для неї проблему, використовувати її далі марно. Косметика зарядила дерму енергією, зміцнила, щоб запобігти появі нових зморшок, для вас вона більше нічого не зробить. Тому такого вау-результату, який бачили на початку, ви не побачите. Відбувся ефект звикання.

Але це не означає, що улюблені баночки потрібно викидати, просто відкладіть їх на час. А потім знову пустіть у хід місяці через два, коли, грубо кажучи, шкіра знову втратить енергію, і їй потрібна буде додаткова стимуляція.

Back to top button