Цікаве

Нова Зеландія повністю відкривається для туристів: які правила

Нова Зеландія з 30 квітня 2022 року знову буде відкрита для туристів. Для поїздки до країни знадобиться підтвердження повної вакцинації проти коронавірусу.

Як пише 1News, уряд країни надав поетапний план відкриття кордонів. Так, з 17 січня 2022 року перетинати кордон на в’їзд з Австралії зможуть повністю вакциновані новозеландці та резиденти. А з 14 лютого – щеплені громадяни Нової Зеландії з інших країн.

Міністр Нової Зеландії з боротьби з COVID-19 Кріс Гіпкінз назвав такі кроки “найбезпечнішим підходом до ретельного управління ризиками”.

Зазначимо, що імунізованим мандрівникам все одно доведеться надати негативний результат тесту на COVID-19, зроблений перед польотом. Через добу після перетину кордону потрібно буде пройти повторне тестування.

Також туристи будуть зобов’язані вирушити на тиждень самоізоляціївідразу після прибуття в країну. Після завершення карантину потрібно зробити ще один тест на коронавірус.

“Цей [поетапний підхід] знижує будь-які потенційні впливи на вразливі категорії та систему охорони здоров’я Нової Зеландії”, – зазначив міністр Гіпкінс.

Станом на 24 листопада у Новій Зеландії зареєстрували всього 10 609 випадків зараження коронавірусом, серед яких 40 летальних.

COVID-статистика у Новій Зеландії
Щоденна статистика COVID-19
Динаміка смертності від коронавірусу в Новій Зеландії

Джерело: ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button