Цікаве

Названі найбільш корисні речовини для серця

Серце постачає весь організм киснем і поживними речовинами, одночасно видаляючи з нього непотрібні речовини, наприклад, вуглекислий газ. Відмова від шкідливих звичок і постійна фізична активність вважаються найпростішими способами зберегти здоров’я органу. Ще один важливий фактор – здорова дієта.

Лікарі стверджують, що існує кілька найважливіших мінералів, які відіграють ключову роль в правильній роботі серця. Всього їх три: магній, кальцій і кремній.

Також численні дослідження показали, що кальцій життєво важливий для контролю м’язових скорочень. Крім цього, мінерал забезпечує нормальне згортання крові. “Наш організм не може виробляти кальцій, тому ми повинні отримувати його з продуктів, які вживаємо. Якщо цього не робити, то він почне вимиватися з кісток”, – пояснили медики.

“Час від часу це нормально, але, якщо процес Регулярний, в результаті він може привести до ослаблення кісток”, – додали фахівці. Кальцій міститься в таких продуктах, як молоко, сир, зелені листові овочі, соєві боби, тофу і горіхи.

Ще один важливий мінерал – кремній. Він знижує ризик атеросклерозу, при якому всередині артерій накопичуються бляшки, рівень холестерину і зменшує жорсткість артерій.

Джерело https://glamour.kyiv.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − ten =

Back to top button