Цікаве

Наступну світову фінансову кризу викличе криптовалюта

Генеральний директор компанії по ліцензуванню дорогоцінних металів Metalla Royalty & Streaming, Бретт Хіт попередив, що криптовалюта «призведе до наступного фінансової кризи», і поставив під сумнів справжню цінність біткоіна, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Виступаючи 28 травня в випуску фінансових новин Kitco News, Хіт порівняв криптовалюту з технологічним крахом початку 2000-х і іпотечною кризою 2008 року, зазначивши:

«Якщо ми просто повернемося до іпотечної кризи 2008 року, у нас було масове впровадження цінних паперів з іпотечним покриттям, забезпечених борговими зобов’язаннями. І як тільки публіка прийняла це, цей новий фінансовий продукт, він звалився. Це було величезною проблемою », – додав він.

Генеральний директор охарактеризував криптовалюту як «ліцензію для приватного сектора на друк грошей», оскільки він поставив під сумнів обсяг ліквідності, який був закачаний на ринок з початку 2020 року.

«Коли у вас буде стерта така сума капіталу з цифрових гаманців по всьому світу, вам краще повірити в те, що ви відчуєте деякі серйозні фінансові наслідки», – сказав він.

Хіт, схоже, стурбований системною ризиком, пов’язаним з масовими інвестиціями в клас активів, який, на його думку, не має «внутрішньої вартості», з кінцевим результатом розпродажі, аналогічної технологічного кризи на початку 2000-х років.

 

 

 

 

Back to top button