Цікаве

Наближається найнебезпечніший день червня: астролог назвав дату

Щомісяця 9-й місячний день пов’язаний у різних людей із тими чи іншими проблемами. Він оманливий, емоційно нестабільний і енергетично негативний.

Чим він несприятливий, розповідає астропсихолог Богдан Глоба, передає 1News.

Він також перерахував, що не можна робити на 9-й місячний день – це 18 червня.

“Чому не варто стригтися і робити манікюр? Як я вже сказав, у дня негативна енергетика. А робота з волоссям і нігтями – це своєрідний ритуал, який так чи інакше впливає на енергетичну сферу. Не варто вішати на себе енергії дня”, – зазначив він.

18 червня краще утриматися від:

  • йоги і медитації. Ці енергії не варто пропускати через себе.
  • У діловій сфері пропозиції можуть стати обманом. Договори, ймовірно, зірвуться. А справи, які почнуться, підуть мутно і обтяжливо, принесуть більше витрат, ніж віддачі.
  • Ніколи не варто сваритися. Стосунки – це такий реактор із двох душ, взаємодія енергії яких наповнює їхнє життя. Тож не дозволяйте “стічній канаві” заповнити води своїх взаємин.
  • У цей день лікарські діагнози можуть виявитися помилковими, а призначене лікування – не принести користі. Але якщо раптом вам або вашим близьких стало дуже зле – в жодному разі не тягніть і терміново звертайтеся до медиків.

Краще за все 18 червня провести на природі, в гармонії з собою і внутрішнім світом. Помолитися, зайнятися самоочищенням, обмиванням і прибиранням будинку.

Джерело: астропсихолог Богдан Глоба в Instagram
Back to top button