Цікаве

На станцію Академік Вернадський завітав імператорський пінгвін

На станцію Академік Вернадський завітав імператорський пінгвін

Фото: facebook.com/AntarcticCenter
імператорський пінгвін

На станцію Академік Вернадський завітав імператорський пінгвін. Востаннє появу такого птаха полярники фіксували в грудні 2020-го.

Вперше за чотири роки на антарктичну станцію Академік Вернадський завітав імператорський пінгвін. Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр.

Науковці зазначили, що зустріч птахів біля станції – рідкісна подія, оскільки тварини зазвичай обирають більш холодні райони.

“Такий візит став сюрпризом, бо імператорські не гніздуються в районі “Вернадського”, а обирають холодніші території. Найближча їхня колонія розташована за понад 300 кілометрів від нас”, – написали полярники.

Пінгвін гуляє біля станції вже другий день. Антарктичний птах облюбував місця поблизу геомагнітної обсерваторії, яка збирає дані про магнітне поле Землі. За словами дослідників, птах виявився дуже молодим, оскільки має сіре забарвлення на деяких частинах голови.

Востаннє такого птаха бачили поблизу Академіка Вернадського у грудні 2020 року.

Раніше повідомлялося, що полярники з антарктичної дослідницької станції Академік Вернадський показали зустріч з морським леопардом.

Полярники показали пінгвінів, які загніздувалися на висоті 295 метрів

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

3 Comments

  1. На станцію Академік Вернадський завітав імператорський пінгвін, що стало рідкісною подією, оскільки ці птахи зазвичай обирають холодніші райони. Востаннє такого птаха бачили тут у грудні 2020 року.

  2. На станцію Академік Вернадський завітав імператорський пінгвін, що є рідкісною подією, адже ці птахи зазвичай обирають холодніші райони для проживання. Востаннє такого пінгвіна бачили тут у грудні 2020 року.

  3. На станцію Академік Вернадський вперше за чотири роки завітав імператорський пінгвін, що стало справжнім сюрпризом для полярників, оскільки ці птахи зазвичай обирають більш холодні райони. Молодий птах вже другий день досліджує територію поблизу геомагнітної обсерваторії.

Back to top button