Цікаве

Модні деталі гардероба на весну-літо 2021: список

На сезон весна-літо 2021 дизайнери придумали незвичайні деталі гардероба, які доповнять і завершать будь-який образ, серед них – логотипи, ланцюги, вишивка.

Детальніше розглянути трендові прийоми модельєрів пропонує 1News.

Сітка

Головним матеріалом сезону стала сітка, не рибальська, а з красивої мотузки, срібних ниток або кристалів. А ще варто придивитися до морського принту й аналогічних кольорів.

Сітка в тренді літнього сезону.

Вирізи

Дизайнери пропонують носити одяг із сексуальними дірками на боках, спині або животі. До того ж не варто забувати про топи: тепер їх можна носити не тільки щодня, але навіть в офіс із брючним костюмом.

Сукня з вирізом.

Ланцюги

Золоті, срібні, різнокольорові пластикові ланцюги стали одним із головних трендів сезону. Їх можна носити з вечірніми сукнями, діловим одягом, спортивними костюмами.

Ланцюги можуть прикрашати шиї, сумки, пояси, взуття або окуляри. Можна носити один масивний ланцюг або відразу кілька тонших.

Ланцюги доповнять будь-який образ.

Вишивка

Вишиті візерунки квітів, тварин або арт-об’єкти можуть прикрашати все, що завгодно. Особливо актуальні пальто або сукні.

Яскраві акценти і вишивка знову в моді
ЛогоЛогоманія знову в тренді, але не варто перегинати з деталями, можна вибрати невеликий елемент, який не впадає в очі.

Лого не повинно бути помітним.
Джерело: Обозреватель
Back to top button