Цікаве

Медики порадили, як пити воду, щоб схуднути

На частку щодня вживаних напоїв припадає близько двадцяти відсотків добового споживання калорій, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

І правильний вибір напоїв може істотно вплинути на процес схуднення. Дієтологи радять пити просту воду, щоб ефективно контролювати масу тіла.

“Багато людей плутають голод з жагою і не п’ють воду в необхідному організму обсязі. Правильний підхід до вживання води може сприяти боротьбі із зайвою вагою, тому потрібно приділяти серйозну увагу цьому питанню”, – відзначає Емі Девіс.

Вживання чистої води допомагає організму боротися із зайвою вагою. Вода нормалізує метаболізм, а також допомагає оптимізувати засвоєння калорій. Дослідження показують, що якщо пити дві чашки води перед їжею, то можна помітно скоротити споживання калорій, і, тим самим, підтримати організм у боротьбі з ожирінням.

“Вода не залишає місця для інших, більш калорійних напоїв. Зокрема – для напоїв з вмістом кофеїну і алкоголю, які особливо небезпечні в плані можливого утворення зайвих кілограмів. Слід випивати щодня півтора-два літри чистої води, в яку можна додавати нарізані цитрусові , щоб її було приємніше пити “, – говорить Девіс.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button