Цікаве

Марині Порошенко — 57: як змінювалася зовнішність першої леді України

Сьогодні, 1 лютого, дружина президента України Петра Порошенка Марина відзначає свій 57-й день народження.

Марина Порошенко

На особистій сторінці у Facebook гарант опублікував зворушливий пост, в якому висловив захват її мудрістю і чуйністю.

“Поруч із тобою, кохана, почуваюся найщасливішим чоловіком на Землі. Безмежно вдячний Господу за те, що зустрів таку неймовірну жінку світлу, чуйну, мудру і прекрасну! З Днем народження, моя єдина!”, — написав президент, передає 1News.

У день народження Марини Порошенко пропонуємо подивитися, як змінювалася зовнішність першої леді.

За часів молодості

Марина Порошенко народилася 1 лютого 1962 року у Києві. Вона Закінчила Київський медичний інститут за спеціальністю “Кардіологія”. Перша леді познайомилася з майбутнім чоловіком на університетській дискотеці, але зустрічатися Петро і Марина почали лише за півроку, після того, як спільні друзі запросили їх на заміський пікнік.

Зазначимо, що в період юності Марина виглядала дуже скромно і просто. У неї було темне хвилясте волосся середньої довжини і чубчик. Також вона, як і зараз, була за природний макіяж.

Максимально жіночне вбрання, природний макіяж і недбала простота зачісок — так Марина Порошенко виглядала в період політичної активності її чоловіка. Також слід віддати належне її яскравим виразним рисами обличчя і бездоганно стрункій фігурі, незважаючи на народження дітей.

У статусі першої леді

Марину Порошенко можна сміливо назвати ідеальним поєднанням актуальної класики, елегантного smart casual і яскравого українського етно. Вона завжди виглядає максимально ніжно і природно. Також її не раз журналісти називали найелегантнішою і найкрасивішою першої леді за всю історію незалежної України.

 

Джерело: Обозреватель

Останні новини

Back to top button