Цікаве

Лікарі назвали секрети довголіття, які доступні кожному

Про ефективні способи поліпшення здоров’я і збільшення тривалості життя хотіли б знати багато людей. Існує величезна кількість порад, включаючи складні дієти і дорогі засоби, але американські лікарі вважають, що секрети довголіття набагато простіші.

В першу чергу, фахівці рекомендують завести домашню тварину, так як вихованці допомагають справлятися зі стресом. Ще один спосіб боротьби з негативними емоціями – медитація і регулярні заняття спортом.

Також лікарі радять мати якусь одну або кілька цілей. Ряд досліджень показали, що наявність мети в житті допомагає підтримувати психічне і, можливо, фізичне здоров’я. Також дуже важливо відвідувати лікарів, вчасно здавати необхідні аналізи і не пускати на самоплив стан організму.

Ще один спосіб збільшення тривалості життя-використання сонцезахисного крему, так як УФ-випромінювання може привести до раку шкіри. Вплив сонця на шкірі накопичується, тому слід наносити сонцезахисні засоби як в холодну, так і в теплу пору року.

Крім того, важливо приймати добавки з кальцієм і вітаміном D. лікарі відзначають, що майже 50% всіх людей відчувають дефіцит вітаміну D, що може привести до остеопорозу, раку, а також гіпертонії і серцево-судинних захворювань. Крім цього, не варто забувати і про стимуляцію мозку, для чого відмінно підійдуть головоломки, кросворди, судоку або вивчення іноземної мови.

Серед основних секретів довголіття лікарі також виділили правильний режим сну, відвідування сеансів масажу, скорочення кількості м’яса в раціоні, контроль за масою тіла, регулярний контрастний душ, часте спілкування з сім’єю і друзями.

Джерело womanlife.kyiv.ua

No Newer Articles

Back to top button