Цікаве

Кольори в одязі, які виглядають дорого та з чим їх поєднувати

Мода дуже мінлива. Однак у ній є довготривалі тренди, які допомагають зберегти стиль у будь-який час. І зробити це можна не лише за допомогою фасону чи матеріалу, а й кольору.

Як пише 1News, є три відтінки, які не сходять з подіумів уже кілька років поспіль. Експерти видання розповіли, як правильно та з чим їх поєднувати.

У кольорах також є свої тренди.

 

Білий. Це, безумовно, універсальний колір, який чудово виглядає, як сам по собі, з доповненням у вигляді прикрас, так і з ніжно-блакитним, сірим і яскравішими кольорами. Пальто в білому кольорі виблискують елегантністю, але його можна використовувати і в спортивному стилі.

Білий колір підходить до всіх речей.

 

Червоний. Цей відтінок підкреслює красу шкіри та волосся. Він чудово поєднується з чорним діловим одягом або класичними синіми джинсами. Крім того, розкішно виглядає червоний монолук. Варто пам’ятати, що на нього завжди звертають увагу, адже цей відтінок робить дівчину впевненішою у собі.

Червоний колір надає впевненості.

 

Темно синій. Ще один універсальний колір, який додає образу елегантності. Крім того, він феєрично виглядає у поєднанні з червоним і білим, а також кольором кемел. Монолук у такому відтінку додає стрункості фігурі. Цієї зими він у тренді при поєднанні з хутром.

Джерело: Мarie Сlaire

Back to top button