Цікаве

Існує взаємозв’язок між вмінням гарно жартувати та рівнем інтелекту

З давніх часів вважалося, що гарне почуття гумору – ознака сексуальних, освічених та розумних людей, з якими хочеться проводити багато часу. Тепер це офіційно підтверджено наукою, передає 1NEWS з посиланням на lux.fm.

Експерти з Віденського університету провели дослідження і з’ясували, що люди, які вміють добре жартувати та розуміють гумор інших – більш розумні.

Ба більше, ті, хто полюбляють саме чорний гумор, мають більш високий рівень інтелекту, ніж ті, хто не сприймає чужі жартики.

Науковці розглянули сприйняття чорного гумору, як складний процес обробки інформації, що залежить від емоційних та когнітивних аспектів. Так, любителі жорсткого гумору мають високий вербальний і невербальний інтелект.

Також спеціалісти виявили, що зазвичай саме освічені люди віддають перевагу чорному гумору, але любов до нього аж ніяк не пов’язана з агресивністю. Навпаки, злі люди частіше не розуміють жартів у подібному жанрі.

Крім того, гумор робить людину більш привабливою для інших. Наприклад, чоловіки готові “заплющити очі” на зовнішні недоліки жінки, якщо вона вміє гарно жартувати.

 

 

Останні новини

Back to top button