Цікаве

Гребінці, які не виправдовують свого обіцяного функціоналу — і натомість позбавляють пасма сили та краси

Знайти гребінець, який безболісно розплутуватиме волосся і допомагатиме робити укладки — завдання нелегке, що має багато індивідуальних нюансів. Усе залежить від довжини та об’єму волосся, а також від його структури. У деяких випадках не обійтися без так званих “детанглерів” із зубчиками різної довжини, а іноді потрібно докупити брашинг — причому термостійкий, якому не страшний гарячий фен.

Якщо ви замислюєтеся про купівлю нового гребінця, можете вибрати будь-яку форму і матеріал, які вам здаються зручними: адже найголовніше — щоб гребінець був комфортним у застосуванні.

Відмовитися від покупки слід тільки в тому разі, якщо на щетинках обраного гребінця розташовані пластмасові кульки.
Подібні кульки на гребінцях покликані надавати масажний ефект і покращувати кровообіг, а також пом’якшувати прямий контакт щетинок зі шкірою голови. З цими завданнями вони дійсно добре справляються — але водночас негативно впливають на якість волосся.

Гребінець — річ недовговічна, постійно піддається впливу ззовні. Так чи інакше кульки на зубчиках починають відшаровуватися. Одна справа, коли вони просто випадають і оголюють кінці щетинок. І зовсім інша, коли волосся потрапляє в порожній простір між кульками і зубцями — і через це надламується, а іноді й зовсім виривається з коренем.

Запобігти подібній проблемі з кульками неможливо: з часом це може трапитися навіть з дуже дорогим брендовим гребінцем. Саме тому сьогодні виробники все частіше випускають гребінці зі звичайними, оголеними зубцями. З незвички здається, що використовувати їх досить болісно. Та все ж радимо вам дати шанс подібним гребінцям. Вони настільки м’яко впливають саме на пасма і не спричиняють побічного навантаження на коріння, що радять до застосування навіть любителькам нарощеного волосся — доглядати за яким набагато складніше, ніж за натуральним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =

Back to top button