Цікаве

Фрази, які чоловіки та жінки розуміють по-різному: список

Чоловіки та жінки нерідко сприймають однакові фрази та ситуації по-різному. Представниці прекрасної статі намагаються знайти прихований зміст в словах, тоді як їхні обранці зазвичай не вкладають додатковий зміст.

1News зібрав 5 різних фраз, які можуть невірно трактуватися партнерами. Щоб уникнути непорозумінь, варто чесно та відверто обговорювати почуття з другою половинкою.

“Ми можемо зробити/обговорити це пізніше”

Такі слова з вуст чоловіків зазвичай не несуть в собі нічого поганого. Швидше за все партнер просто зайнятий іншою справою, яку не може перервати. Натомість для жінки це може означати, що обранець нехтує її почуттями.

“Нам потрібно поговорити”

Для жінок ця фраза несе в собі бажання зблизитися з партнером, розповівши йому про свої почуття та хвилювання. В той час як чоловіки часто сприймають це як проблему чи претензію в свій бік, тому намагаються уникнути розмов після цієї фрази.

Жінки зближуються, обговорюючи почуття

“Мені все одно, обирай сама”

Насправді ці слова означають, що чоловік довіряє вибору своєї коханої і не сумнівається, що вона вгодить обом партнерам. В свою чергу представницям прекрасної статі може здатися, що її співрозмовник не зацікавлений.

“Зробимо це разом”

Чоловіки рідко люблять розділяти свої досягнення, адже в їхній голові це означає визнати, що самостійно він би не досяг результату. В свою чергу жінки відчувають себе комфортно, знаючи, що у неї є команда, яка її підтримає та допоможе.

“Нормально”

В міру того, що жінок вважають більш емоційною статтю, їм хочеться чути яскраві епітети до страви, яку вони приготували чи нової сукні. Чоловіки ж не бачать нічого поганого в простому “нормально”, щоб охарактеризувати свої емоції.

Партнери можуть по-різному сприймати одні і ті ж слова
Джерело: Marieclaire та Adme
Back to top button