Цікаве

Фахівці назвали переваги ранкової зарядки

Більшість людей знають, що регулярні легкі тренування вранці корисні для організму, повідомляє 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.

Останнім часом вчені надають все більше доказів цього, причому деякі з переваг ранкової зарядки виявляються досить несподіваними.

Більше енергії

Дослідження, проведене вченими з Університету Джорджії, показало, що регулярні вправи з низькою інтенсивністю, такі як простий біг підтюпцем або навіть звичайна прогулянка, можуть підвищувати рівень енергії на 20% і знижувати стомлюваність на 65%. Це відбувається за рахунок поліпшення кровотоку і постачання м’язової тканини киснем і поживними речовинами.

Поліпшення якості сну

Дослідникам ще належить виявити механізм в організмі людини, який пов’язує фізичні навантаження з поліпшенням якості сну, але в даний час є тверді докази цього впливу. Згідно з дослідженнями, люди, які практикують пробіжки о сьомій годині ранку, з більшою ймовірністю матимуть більш глибокі цикли сну, ніж люди, які тренуються пізніше.

За словами доктора медицини, директора Центру сну Джона Хопкінса Шарлін Гамальдо, помірні аеробні вправи збільшують тривалість повільного сну. Цей вид відноситься до глибокого сну, під час якого мозок і тіло повноцінно відновлюються після денних навантажень.

 

 

 

 

Back to top button