Цікаве

До Всесвітнього дня вишиванки створили сорочку з вишитими дронами

До Всесвітнього дня вишиванки створили сорочку з вишитими дронами

Фото: День вишиванки
Сергій Костинський

Сорочку оцінили у 5000 грн, її можна буде замовити на сайті Дня вишиванки з 16 травня. Кошти підуть на ЗСУ.

Сорочку з вишитими дронами створили до Всесвітнього дня вишиванки. Кошти від продажу Бойової дронівки передадуть на допомогу ЗСУ, а саме – на закупівлю БПЛА для підрозділу РУБАК Серафими 104 бригади ТрО ЗСУ та благодійного фонду Dignitas. Про це йдеться на сайті День вишиванки.

Головний символ орнаменту – дрон як важлива для української перемоги зброя. Вишивка виконана червоно-чорними нитками на полотні кольору хакі, який перегукується з одностроєм українських захисників. Сорочку доповнюють тризуб, козацький хрест, який також є на емблемі Збройних сил України, та напис англійською VictoryUA (Перемога України).

Орнамент вишиванки створила засновниця проекту Вишивка в одязі видатних українців Тетяна Зез у співпраці з громадською організацією Всесвітній день вишиванки.

Амбасадором вишиванки став Сергій Костинський – командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів 104 бригади ТрО.

Нагадаємо, рекорд України встановили 225 хлопців та чоловіків, станцювавши ритуальний танець Сербен на Прикарпатті, у селі Чортовець.

На Фестивалі української писанки встановили світовий рекорд

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =

Back to top button