Дієтологи розповіли про корисні властивостей меду
Дієтолог Андреа Донскі назвав 9 корисних властивостей меду. Виявилося, смачний продукт, багатий антиоксидантами, робить благотворний вплив на волосся, нігті і шкіру, інформує 1NEWS з посиланням на ukrhealth.net.
Однією з видатних властивостей меду є зволоження, а значить він допомагає утримувати вологу при нанесенні на шкіру. Продукт потрібно нанести на сухе обличчя і через 20 хвилин змити водою.
Відмінний пілінг можна отримати, змішавши дві столові ложки меду з ложкою харчової соди. Перший компонент очистить і вітамінізує шкіру, другий допоможе видалити мертві клітини.
Продукт бджільництва, що володів антибактеріальними властивостями, підходить для очищення пір. Підвищити його ефективність допоможуть масло жожоба і кокосове масло.
Сліди від опіків і рани краще кілька днів обробляти медом, це запобігає утворенню рубців і прискорює регенерацію.
Прищі, пов’язані з бактеріями і грибками, легко видалити медом, що володіє протизапальними властивостями. Нанесену на шкіру маску потрібно змити через 15 хвилин.
Повернути волоссям колишній блиск допоможе ложка меду, змішана з двома ложками кокосової олії. Суміш наноситься від кінчиків в сторону коренів, але тільки на три чверті від всієї довжини. Одержаний кондиціонер варто змити через 20 хвилин.
Позбутися від сухих кутикул краще всього за допомогою чайної ложки меду, яблучного оцту і кокосової олії, які втираються в область навколо нігтів.
Мед містить глюкозооксидазу, фермент, який виділяє перекис водню, що застосовується для освітлення волосся. Потрібно змішати три столові ложки бджолиного ласощі з двома столовими ложками води і залишити на волоссі на годину. Якщо використовувати засіб раз на тиждень, можна освітлити локони
Мед допоможе видалити небажане волосся з обличчя, ніг або інших частин тіла. Для створення засобу потрібно змішати одну його частину з трьома частинами цукру і додати кілька крапель лимонного соку. Отриману пасту потрібно нагрівати протягом трьох хвилин, а потім наносити на шкіру в напрямку росту волосся. На оброблену ділянку накладається тканинна смужка, яку потрібно різко відірвати від шкіри.