Цікаве

Дієтологи порадили – як позбутися нав’язливих думок про їжу

Оглядач популярного іспанського видання АВС Маріа Алькарас дізналася, як перестати постійно переїдати і впоратися з супутнім стресом, передає 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

«Треба враховувати, що емоційний голод є механізмом, який допомагає нам« заїдати »стрес і тривогу, – розповіла вона. – Ось тому я і звернулася до дієтолога Франа Сабаля. Він розповів, що однією з головних причин постійних гастрономічних зловживань є доступність їжі”.

Якщо раптом вам захотілося як слід поїсти, і стає зрозуміло, що таке бажання відвідує вас через те, що ви нервуєте або перебуваєте у стресовому стані, то цілком можливо дозволити собі щось перекусити. Тільки дуже важливо, щоб перекус був максимально корисним. Як варіанти таких перекусів можна використовувати певні продукти. Це може бути якийсь фрукт, або ж фрукт з ложечкою арахісового масла. Масло можна замінити 30 грамами розплавленого чорного шоколаду, в якому більше 85% какао. Ще підійде домашній попкорн, тарілка помідорів чері з сиром, натуральний грецький йогурт, в який додали корицю і 15-20 г сирих горіхів. Все це – досить корисні перекуси, що дозволяють в момент тривоги «заморити черв’ячка» і уникнути подальшого винищення напівфабрикатів. Однак купувати треба тільки свіжі продукти і відмовлятися від напівфабрикатів, меню треба складати на весь тиждень, а за стіл сідати з почуттям помірного голоду.

 

 

 

 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button