Цікаве

Демакіяж: головні помилки, які роблять всі жінки

При неправильному видаленні макіяжу можуть виникнути подразнення, опіки та навіть маленькі зморшки, попереджають експерти. Існує 8 частих помилок, яких припускаються жінки в ванній, навіть не підозрюючи, яку шкоду наносять обличчю.

Дерматологи з Нью-Йорку Жюлі Карен, Франческа Фуско та Дебра Луфман склали перелік неправильних кроків при вмиванні. Фахівці порекомендували прислухатися до порад і уникати розповсюджених помилок, передає 1News.

Активні рухи ватними дисками

Дерматологи наголошують, що активне розтирання засобу для змивання макіяжу ватним диском може в майбутньому стати причиною пошкодженої шкіри навколо очей. Для того, щоб позбутися туші чи тіней, потрібно змочити диск і прикласти його до обличчя на 5-7 секунд, після чого обережно видалити мейк-ап.

Відсутність спеціального засобу для повік

Зі слів ексертів, шкіра навколо очей набагато тонша і потребує спеціального засобу для видалення макіяжу. Таким чином звичайна міцилярна вода чи мило можуть підходити для шкіри обличчя, проте сушити зону повік.

Шкіра навколо очей набагато тонша і потребує спеціального засобу для видалення макіяжу

Горизонтальні рухи при видаленні туші

Щоб вберегти вії від механічного травмування та випадання, потрібно видаляти туш виключно від корінця до кінчиків. Таким чином на диску чи рушнику не залишаться зайві війки.

Один ватний диск

Спеціалісти зазначають, що багато жінок через лінь та економність намагаються видалити весь макіяж одним чи двома ватними дисками. Зі слів експертів, таке очищення немає сенсу, адже залишки косметики просто розтираються по шкірі.

Потрібно змивати макіяж кількома ватними дисками

 

Відсутність обов’язкового вмивання

Засоби для видалення макіяжу залишають після себе тоненьку маслянисту плівку, яка не дасть шкірі повноцінно “дихати” та ускладнить прониклення в пори крему чи іншого доглядового продукту. Саме тому експерти радять додатково вмиватися після очищення міцелярними продуктами.

Недостатнє очищення

Дерматологи відзначають випадки, коли красуні лягають спати, залишаючи на обличчі залишки косметики в важкодоступних місцях. Зі слів фахівців, ватні диски, серветки чи рушник мають бути повністю чистими після вмивання, щоб запобігти закупорюванню косметичних засобів у порах і подальшому виникненню подразнення.

Експерти радять додатково вмиватися після очищення міцелярними продуктами

Нехтування макіяжем брів

Більшість засобів для укладки брів мають воскову основу, яка при незмиванні може призвести до того, що тоненькі волоски не отримуватимуть кисню і рідітимуть.

Пілінг або скраб на нижнє повіко

Спеціалісти пригадують, що зіштовхувалися з помилковим міфом про “обновлення” шкіри на нижніх повіках за допомогою скрабу чи пілінгу. Насправді ж область навколо очей занадто тоненька та ніжна, щоб використовувати на ній засоби для іншої шкіри обличчя, тому механічні та хімічні фактори подразнюють її набагато швидше.

Область навколо очей занадто тоненька та ніжна, щоб використовувати на ній засоби для іншої шкіри обличчя

 

Джерело: Cosmopolitan

Back to top button