Цікаве

Чому папороть не можна тримати в квартирі: кілька важливих причин

Папороть кімнатна — красива рослина, яке вписується практично в будь-який інтер’єр, але її оточує містика і забобони. розповість, чи можна тримати в квартирі папороть.

Раніше ділився секретом, чим полити квіти для пишного цвітіння.

Чому папороть не можна тримати в квартирі — візьміть на замітку

Папороть досить популяра кімнатна рослина, однак, перш ніж завести її переконайтеся, що у домочадців немає алергії. Тому що тим, хто страждає на алергію папороть зашкодить. Справа в тому, що у папоротевих рослин специфічний запах і якщо його вдихати тривалий час, це може спровокувати запаморочення і напади головного болю, алергічні реакції і втрату сну.

Також не можна тримати в будинку папороть забобонним людям. Дивлячись на неї, такі люди можуть «накручувати» себе, що всі біди в домі і проблеми зі здоров’ям саме через неї.

Чим небезпечна папороть — кому не варто заводити рослину

Папороть виділяє спори, які можуть з повітрям потрапити в органи дихання або осісти на шкірі. Це небезпечно для алергіків і людей з шкірними захворюваннями, оскільки може викликати гостру реакцію або напад астми. Також небезпечне потрапляння спор і частин листя рослини в їжу – це призведе до розладу травлення.

Де в квартирі повинна стояти папороть

Кімнатну папороть потрібно поставити там, де висока вологість повітря і тьмяне освітлення, оскільки рослина не любить сонячне світло. Зверніть увагу, що папороть потрібно часто поливати.

Back to top button