Цікаве

Чому на обличчі з’являється висип: відповідь експерта

Косметологиня Ольга Петруніна розповіла, що висипання на обличчі можуть з’являтися через вмивання милом, відсутність тоніка і препарати без призначення лікарів. За словами фахівчині, також не можна чіпати обличчя руками.

Експертка зазначила, що висипання можуть викликати навіть скраби, повідомляє 1News.

  • Агресивна умивалка, умивання милом

Умивання такими засобами збиває РН баланс, що призводить до висипання і зневоднення шкіри. Під час вибору умивалки звертайте увагу не на написи на баночці (для жирної шкіри), а на склад. Агресивні компоненти повинні бути на останніх рядках або бути відсутніми. Мило залиште для рук, умивати ним обличчя не можна.

  • Відсутність тоніка

Найчастіше причина висипань – наслідок збитого РН-балансу шкіри обличчя.

Головна функція тоніка – вирівняти РН балансу шкіри. Тонік пом’якшує дію води, нейтралізує дію умивалки, по відчуттях це зволоження і комфорт. Це обов’язковий продукт у догляді.

Як правильно доглядати за обличчям
  • Невідповідна одне одному пара умивалка+тонік

Якщо пара умивалка+лосьйон підібрані правильно, у них правильний і адекватний склад, вони вирішуватимуть 80% всіх проблем шкіри. Важливо, щоб ці засоби дружили одне з одним і підходили стану вашої шкіри.

Якщо вас турбують висипання – не пошкодуйте грошей на хорошу пару умивалки+тоніка. Шкіра скаже вам дякую. Краще, якщо цю пару підбере фахівець.

  • Масла для обличчя

Масла провокують зневоднення і висипання. Якщо вам “мало крему”, купіть хорошу пару “умивалка+тонік”, яка буде працювати зі зневодненням.

  • Скраби

Особливо з натуральних частинок (абрикосових кісточок, зерен кави і тд). Скраби травмують шкіру і розносять вміст гнійних прищиків по всьому обличчю.

  • Механічні щіточки для обличчя

Сильно травмують шкіру і підсилюють висипання. Нашій шкірі не потрібне тертя. А щоб глибоко очистити її, досить неагресивної умивалки на кожен день і глибокий делікатний пілінг щотижня.

Джерело: косметологиня Ольга Петруніна на сторінці в Instagram
Back to top button