Цікаве

5 цікавих фільмів до 90 хвилин для тих, хто дуже зайнятий

Справжній кіношедевр може тривати зовсім недовго, але залишити масу вражень. Серед цікавих фільмів, які йдуть до 90 хвилин, варто виокремити – “Голод”, “Тебе тут ніколи не було”, “За два кроки від слави” та інші.

Вони підійдуть для тих людей, які дуже зайняті, але іноді хочуть подивитися вартісну стрічку, щоб відволіктися. Докладніше про короткі фільми до 90 хвилин – розповідає 1News.

“Голод”

Фільм розповідає про боротьбу в’язнів з Ірландської республіканської армії за визнання за собою статусу політичних. Спочатку вони намагаються домогтися цього, відмовляючись митися й носити тюремний одяг. Однак ця тактика не принесла плодів: в’язнів насильно стригли і мили, б’ючи при цьому до півсмерті. Потім вони починають голодування, ідеологом протесту стає активіст Боббі Сендс.

“Тебе тут ніколи не було”

За сюжетом, відставний військовий і колишній агент ФБР Джо знаходить собі нове заняття: він визволяє дівчат із мереж секс-торгівлі, діючи за межами закону. Отримавши замовлення від великого політика, чия донька-підліток потрапила в бордель, Джо з’ясовує, що брудний бізнес вплетений у павутину масштабної корупції та змов.

“За два кроки від слави”

Лауреат “Оскара” за найкращий документальний фільм 2014 року. Він розповідає про безіменних героїв року – бек-вокалістів, які виступають із великими артистами світу, але залишаються невідомими широкому загалу.

“Брехун, брехун”

За сюжетом картини, успішний адвокат Флетчер Рід на 24 години позбавляється можливості брехати, після того, як його син загадує бажання в день народження. Він несподівано зазнає повного краху, коли виявляється, що найбільше його надбання – красномовство – може стати раптом найбільшою перешкодою у житті.

“Люсі”

За сюжетом, молода американка на Тайвані на ім’я Люсі проти волі стає наркокур’єром. Інноваційні речовини проникають в її організм і пробуджують у ній надздібності.

Джерело: Обозреватель

Back to top button