Цікаве

5 правил використання рідкої помади, які потрібно запам’ятати

Рідка помада м’яко лягає на губи і одним рухом дозволяє створити не лише яскраве та ефектне, але й стійке покриття. Якщо вона ще не отримала постійну прописку у вашій косметичці, візажисти радять швидше виправити цю помилку.

Рідкі помади поступово витісняють класичну форму у стіках. Вони містять меншу кількість воскових, кремових і олійних текстур. У таких помадах переважають гелеві, рідкі або спиртові основи, які швидше випаровуються, залишаючи на губах більш насичений пігмент. За рахунок такого складу макіяж губ стає набагато простішим у нанесенні і більш стійким.

5 правил використання рідкої помади, які потрібно запам’ятати:

Запасайтеся часом

Змиріться з тим, що ви не зможете ідеально нафарбувати губи за дві секунди — біжачи кудись або стоячи у машині на світлофорі. У іншому разі ви отримаєте або нечіткий контур, або, що найімовірніше, неохайні сліди помади (у тому числі на зубах).

Очищайте шкіру губ

Гладка основа — необхідна умова для гарного результату. Обов’язково використовуйте скраб, який ретельно відлущить ніжну шкіру. Його можна зробити й самостійно, змішавши кавову гущу і цукор. Крім того, тримайте у ящику робочого столу резервну зубну щітку: її зворотна сторона допоможе відлущити губи і підготувати їх до нанесення рідкої помади у разі спонтанного виходу у світ (для постійного застосування все ж таки рекомендуємо використовувати скраб для губ).

Це не варіант полегшеного макіяжу

Звичайно, якщо у вас ідеальна шкіра, можна спробувати використовувати рідку помаду за мінімальної кількості іншої косметики. І все ж таки досить щільне покриття, що відрізняє усі рідкі помади (особливо матові), на обличчі виглядає так, ніби чогось не вистачає: виглядає як підводка за наявності вій без туші. Мінімум, який необхідний, — хоча б консилер і легкий тон. Незначна кількість рум’ян також допоможе врівноважити сильний акцент на губах.

Модний сьогодні ефект матовості досягається за рахунок вмісту великої кількості воску і пудри у складі помади. Пудра “прибиває” зайвий блиск, і колір виглядає більш глибоким та насиченим.

Визначтеся з покриттям

Прозоре і напівпрозоре покриття (блиски і слабо пігментовані рідкі помади) лише підкреслить природний колір губ, а більш щільний пігмент дозволить отримати зовсім інший, абсолютно новий колір. Вельветові та сатинові помади дають хвилюючий оксамитовий ефект і легке природне мерехтіння, матові — шляхетну пудровість, а лак для губ — гламурний глянсовий фініш. Матову помаду добре носити вдень тим, хто багато говорить і не хоче корегувати макіяж дуже часто протягом дня, або використовувати для вечірнього виходу у світ. Зазвичай, доводиться чимось жертвувати, у даному разі — легким дискомфортом і відчуттям сухості на губах. Зате можна не турбуватися про стійкість.

Аплікатор — важлива умова

Якщо пензлик ніжний і м’який, у вас вийде чіткий рівний контур, якщо грубий і товстий — ви не зможете нафарбувати губи добре. Коли відчуваєте, що є проблеми з чіткими лініями, використовуйте консилер, щоб виправити помилки (а ще краще одразу взяти скошений плоский пензлик для помади).

Краще — менше

Рідкі помади є досить пігментованими, тому зазвичай достатньо одного шару. Нанесіть на губи бальзам або праймер (він, до речі, не лише пом’якшує шкіру, але й заповнює усі нерівності на поверхні губ) і почекайте кілька хвилин. Переходьте до нижньої губи. Використайте пензлик, щоб зафарбувати куточки, після чого пройдіться аплікатором по центру нижньої губи. Перш ніж взятися за верх, стисніть губи разом, щоб краще розподілити колір. Далі від лунки Купідона аплікатором розтягніть колір до куточків губ і знову стисніть губи разом. Промокніть губи серветкою, якщо ви хочете домогтися матового ефекту. Якщо ви хочете домогтися більш драматичного ефекту, можна нанести два (і навіть три) шари, але лише якщо ви вже потоваришували з рідкою помадою. Новачкам рідко вдається зробити це ідеально, і покриття замість гладкого стає нерівним, що виглядає дуже негарно.

Майте терпіння

Якщо результат вас не надихнув, не турбуйтеся і не намагайтеся виправити помилки. Дайте покриттю повністю висохнути і видаліть його за допомогою олії, а потім почніть усе спочатку.

Пам’ятайте про бальзам для губ

Він тепер — ваш найкращий друг. Не усі рідкі помади є однаковими, але більшість (особливо матових покриттів) з них сушать губи, особливо з урахуванням того, що рідка помада залишається на губах дуже довго.

Час життя помади на губах суто індивідуальний, але максимальний протестований час носіння глянсової помади становить до 8 годин, матової, особливо рідкої, до 13 годин.

Нанесіть на губи шар гігієнічної помади перед використанням звичайної. Це поверне їм почуття комфорту. Також нанесіть трохи хайлайтера над лункою Купідона і використайте консилер у області навколо губ, щоб зробити контур більш чітким.

Back to top button